Wybuduj z nami farmę fotowoltaiczną!

Wybuduj z nami farmę fotowoltaiczną!

Jesteśmy firmą zajmującą się poszukiwaniem i przekształcaniem terenów rolniczych pod elektrownie słoneczne. Mamy na swoim koncie kilkanaście skutecznie zakończonych procedur administracyjnych w różnych lokalizacjach w Polsce, na których powstały lub będą powstawały w niedalekiej przyszłości elektrownie słoneczne. Staramy się projektować w taki sposób, aby jak najmniej ingerować w dany teren i stosujemy takie technologie, dzięki którym bardzo łatwo przywrócić pole do stanu pierwotnego. Nasze umowy dzierżawy zabezpieczają właściciela gruntu na wszelkie okoliczności związane z posadowieniem, eksploatacją i usunięciem farmy PV z jego działki. Przez cały proces od podpisania umowy dzierżawy do budowy oraz w czasie eksploatacji pozostajemy do Państwa dyspozycji. Na dzień dzisiejszy zajmujemy się częścią inwestycji związaną z wszelkimi formalnościami, zaś nasze projekty realizuje Firma inwestorska Sunkraft Sp. z o.o. w  Poznaniu. W 2021 roku planujemy rozpocząć budowanie własnych farm PV i być może właśnie na Twojej działce powstanie pierwsza z naszych elektrowni słonecznych.

Prześlij lokalizację swojej działki a my odpowiemy Ci, czy jest szansa i potencjał na zdobycie wszelkich zgód i decyzji, które pozwolą na wybudowanie elektrowni słonecznej na Twoim polu. Przejdź do formularza kontaktowego lub zadzwoń. Chętnie umówimy się na spotkanie aby przedstawić szczegóły oraz omówić treść umowy dzierżawy. W naszej działalności kierujemy się pełną szczerością i rzetelnością tak aby każda ze stron była w pełni zadowolona ze współpracy z nami. Nic nie ukrywamy i nie stosujemy zawiłych zapisów umownych. Inwestycja, która będzie realizowana na podstawie naszej umowy jest zbyt drogocenna aby któraś ze stron była niezadowolona z jej treści, czy też późniejszej realizacji.

Nie zależy nam również na gromadzeniu, dzierżawieniu niezliczonej liczby nieruchomości pod farmy PV, tak jak robią to inne firmy i odkładaniu w czasie ich realizacji. Skupiamy się tylko na bardzo dobrych lokalizacjach, mających duży potencjał przyłączeniowy, najczęściej blisko GPZ-tów (Główny Punkt Zasilania, „rozdzielnia prądu”). Nasz wspólny sukces to jak najszybsze doprowadzenie formalności do pozwolenia na budowę, dlatego też praktycznie od dnia podpisania umowy zabieramy się do pracy nad daną działką, aby jak najszybciej posadowić na niej elektrownię słoneczną.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami to skorzystaj z formularza zgłoszeniowego lub przedzwoń pod któryś z numerów telefonów w zakładce Kontakt. Działamy na terenie całego kraju i posiadamy swoje oddziały w Gdyni, Skierniewicach, Warszawie oraz Poznaniu.

Call Now Button