Trackery i magazyny energii

Trackery i magazyny energii

Trackery – przy współpracy z zaprzyjaźnioną firmą projektowo-badawczą z północnej Wielkopolski, zdobyliśmy ochronę patentową projektu i rozwiązań technicznych na jeden z największych dostępnych w seryjnej produkcji Trackera (maszyny podążającej za słońcem) w Polsce. Nasze urządzenie jest w fazie testów i docelowo będzie przystosowane do montażu 26 szt. paneli (około 10kW). Obrotnice pion/poziom z czujnikami i sterownikiem wyposażonym w moduł zdalnej kontroli przez WiFi oraz rejestr błędów.

Serwis i wymiana podzespołów będzie banalnie prosta, aby do maksimum ułatwić korzystanie z tego urządzenia, bez konieczności używania specjalistycznych sprzętów. Polska myśl inżynierska i wykonanie w najwyższej materiałowej obróbce przez specjalistów w północnej Wielkopolsce. Niedługo więcej szczegółów.

Magazyny energii – pracujemy nad Polskim patentem produkcji małych i wielkopojemnościowych magazynów energii, wykorzystujących konwersję wodoru. Nasze urządzenie jest obecnie w fazie projektowania i będziemy Państwa informować o postępach i realizacji tego projektu. Pierwsze, pionierskie urządzenie planujemy testować wiosną 2021r.

Call Now Button