Dodatkowe usługi

Dodatkowe usługi

Projektowanie

Zajmujemy się projektowaniem instalacji powyżej 50kW, wykonujemy pełną dokumentację oraz niezbędne raporty i projekty do uzyskania zgody na budowę. Projektujemy dla zakładów przetwórczych, piekarni, fabryk, budynków użyteczności publicznej, szpitali, szkół itp. Realizujemy również projekty farm fotowoltaicznych od 1MW do 100MW. W całym procesie realizacji dokonujemy analizy pod kątem możliwości finansowania ze środków zewnętrznych: fundusze unijne oraz rządowe programy a nasi pracownicy sporządzą dla Państwa komplet dokumentów do ubiegania się o dotację zewnętrzną.

Jesteś zainteresowany? zadzwoń!

Wybuduj z nami farmę pv

Wynajmij nasze ekipy wyszkolonych monterów do budowy swojej farmy pv lub instalacji na domu, zakładzie czy budynkach gospodarczych. Pracują dla nas najlepsi fachowcy w branży fotowoltaicznej z ogromnym doświadczeniem i ilością zrealizowanych projektów.

System magazynowania 365energy

pozwala na korzystanie z energii słonecznej także w czasie, gdy słońce nie świeci. Jest to rozwiązanie dla zużycia energii dla własnych celów, uniezależniając się od wzrostu cen prądu elektrycznego.

Minusem jednak takiego systemu, bazującego na magazynie energii w akumulatorach litowo-jonowych jest wysoka cena. Instalacja taka ma uzasadnienie w miejscach bez doprowadzonej tradycyjnej linii elektroenergetycznej. W budynkach, gdzie prąd jest już doprowadzony stosuje się najczęściej systemy fotowoltaiczne tzw. on-grid bez akumulatorów.

Systemy akumulatorów z pewnością będą w przyszłości bardzo popularne, jednak świat musi jeszcze poczekać na rozwój tej technologii oraz zdecydowany spadek cen w porównaniu do obecnych, nieakceptowalnych z ekonomicznego punktu widzenia.

Turbina wiatrowa 365energy

Zamontowana w gospodarstwie domowym turbina wiatrowa pozwala na ekologiczne pozyskiwanie energii przez cały rok. Najważniejszym elementem instalacji jest silnik wiatrowy, czyli w praktyce wirnik z łopatkami śmigła. Generalny mechanizm funkcjonowania turbiny wiatrowej polega na wykorzystaniu energii kinetycznej wiatru do napędzania ruchu obrotowego wirnika. Wytworzona w ten sposób energia mechaniczna jest następnie przekształcana przez generator na energię elektryczną.

Nowoczesne ogrzewanie elektryczne

Wykonujemy projekty instalacji systemu ogrzewania panelami na podczerwień. System idealny do wysokich hal produkcyjnych, magazynowych, przetwórczych jak również do kościołów czy wysokiej kubatury budynków muzealnych. Panele emitują fale, które ogrzewają podobnie jak światło słoneczne wpadające przez szyby okienne. Nie ma potrzeby ogrzewania całych pomieszczeń i zakładania systemów recyrkulacji ciepła. Bardzo oszczędne ekonomicznie rozwiązanie, zarówno do domu jak i przedsiębiorstwa.

Jesteś zainteresowany? zadzwoń!

Monitoring i systemy alarmowe

Zajmujemy się projektowaniem i instalacją profesjonalnych systemów monitoringu, systemów alarmowych i innych systemów zabezpieczających. Nasze kamery i czujniki możesz obsługiwać zdalnie przez aplikacje i własnego smartfona.

Jesteś zainteresowany? zadzwoń!

Panele fotowoltaiczne zamiast dachówek

Zaoszczędź na konstrukcji dachowej i wprojektuj specjalne panele, które zastąpią standardowe pokrycia dachowe panelami produkującymi prąd a jednocześnie spełniającymi dedykowane funkcje pokryć dachowych.

Call Now Button