365energy CARE

365energy CARE

Jesteśmy firmą, dla której priorytetem są klienci. Dlatego szczególną uwagę poświęcamy temu, aby nasi klienci byli zadowoleni z usług jakie im oferujemy. Nieustanne polepszanie jakości jak i weryfikacja wykonanej przez nas pracy jest dla nas na pierwszym miejscu. Dlatego przeczytaj o naszej usłudze 365energy Care.

Kompleksowe wykonanie

Nasza praca zaczyna się już w momencie, gdy tylko zgłosisz nam swoje zapotrzebowanie. Pierwszym krokiem jest dopasowanie instalacji do zużycia Twojego gospodarstwa domowego. W tym celu przeanalizujemy dotychczasowe rachunki, obejrzymy dach, przygotujemy projekt oraz plan niezbędnych prac do wykonania. Po tym jak już zamontujemy Twoją instalację zgłosimy ją do zakładu energetycznego za Ciebie, nawet nie będziesz musiał wyjść z domu. Ale to jeszcze nie wszystko !

Dopełnienie formalności

Po 30 dniach wznowimy z Tobą kontakt w celu upewnienia się, iż wymieniono Twój licznik na dwukierunkowy i wszystko jest tak jak powinno. Ponadto, zależy nam na tym, by Twoje rachunki były jak najniższe, natomiast obsługa i funkcjonalność instalacji nie sprawiała trudności. A więc w momencie, gdy otrzymasz pierwszą fakturę za prąd, zweryfikujemy ją i pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą taryfę, dopasowaną idealnie do Twojego zużycia.

Opieka posprzedażowa

Nasza praca dla Ciebie tak naprawdę się nie kończy, ponieważ nawet po montażu, podłączeniu do sieci i kontroli satysfakcji, wciąż pozostajemy do Twoich usług. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości jesteśmy dla Ciebie dostępni. Pamiętaj, że na wykonaną instalację przysługuje Ci 15-letnia gwarancja i nasi serwisanci zadbają o poprawność jej działania.

365energy Care to nieustanny rozwój

Jesteśmy firmą stawiającą na rozwój. Nie ma nic lepszego niż zadowolenie klienta po dobrze wykonanym dla niego zleceniu. Dlatego ciągle kontrolujemy efekty naszej pracy. W dążeniu do perfekcji bardzo pomogą nam Twoje spostrzeżenia odnośnie naszej pracy, więc na koniec zapytamy jak oceniasz cały proces począwszy od pierwszego kontaktu, aż po opiekę posprzedażową.

Call Now Button